Férfi kézilabda NB I, 4. forduló:
PLER-Budapest – Carbonex-Komló 31-30 (16-14)
gólszerzőink: Ocvirk 10, Sunajko 4, Markez 4, Vuksic 4, Szkokán 3, Kavin 2, Kemény 2, Groff, Dénes
A Komló három mérkőzésen aratott két győzelemmel, mi pedig három vereséggel a hátunk mögött léptünk pályára a rangadón. A közel telt ház előtt rendezett mérkőzést ezúttal remekül kezdtük, 3-1-re elmentünk. A Komlónak sikerült egyenlítenie, sőt, 8-7-re át is vette a vezetést, ám ezt követően fordítottunk, és folyamatosan léptünk el az ellenféltől. Kreatívan támadtunk, a jól működő védelem mögött Bősz Dani fontos védéseket mutatott be, három góllal is vezettünk, a szünetben pedig kettő volt az előnyünk. (16-14)

A második játékrészt is remekül kezdtük, az első hat percet 6-2-re nyertük, így már öt góllal vezettünk. Az 57. percig állandósult is ez a négy-ötgólos differencia a két csapat között, ám az utolsó három és fél percben tartogatott még izgalmakat a mérkőzés. A Komló 4-1-re nyerte ezt a szakaszt, és a végén támadhatott a döntetlenért, ám Kránitz Zoli bravúros védésének köszönhetően miénk lett a végjáték, és így a győzelem is.
Köszönjük szurkolóinknak a fantasztikus buzdítást, nélkületek ez nem sikerült volna!
A mérkőzést követő sajtótájékoztató:
Október 1-jén Ózdra látogatunk a Magyar Kupában, majd október 10-én Győrben folytatjuk a bajnokságot.