Keresés

Győrbe utazunk

Pénteken Győrben folytatja a bajnokságot NB I-es csapatunk, az NB I/B-ben pedig a Százhalombattát fogadjuk.
Pénteken Győrben folytatja a bajnokságot NB I-es csapatunk, az NB I/B-ben pedig a Százhalombattát fogadjuk.

A Komló elleni hazai bajnoki győzelem és az Ózdon kiharcolt kupatovábbjutás után NB I-es csapatunk hosszú hétvégére vonulhatott: három napot kaptak a játékosok, hogy kipihenten térjenek vissza, és álljanak bele a munkába a számunkra rendkívül fontos októberi meccsek előtt. Ebben a hónapban a Győrrel, majd a NEKA-val, végül pedig a Budakalásszal is játszunk, azaz folytathatjuk a Komló ellen elkezdett pontgyűjtögetést.

Pénteken Győrbe látogatunk, és bár a zöld-fehérek komoly erősítéseket hajtottak végre a nyáron, és eddig csak a Fraditól kaptak ki, viszont hazai pályán öt góllal verték a Csurgót, nyolccal a Budakalászt és kilenccel a NEKA-t, ezzel együtt nem feltartott kézzel utazunk oda. Mindenképp szeretnénk megnehezíteni Bombacék sorsát, és esetleg bravúrponttal/bravúrpontokkal távozni Győrből.

Az NB I/B-ben a szegedi pontszerzés után szombaton a Százhalombattát fogadják U21-eseink. Öt forduló után öt ponttal állunk, amely minden várakozást felülmúl, a vendégek négy ponttal épp mögöttünk vannak a tabellán, így minden esélyünk megvan arra, hogy hazai pályán tovább gyűjtögessük a pontokat, és újabb lépést tegyünk a bennmaradás kiharcolása felé.

Mutatjuk a teljes heti menetrendet: