Felnőtt menetrend 2018/2019

Edzőmérkőzések

 
Időpont Mérkőzés Helyszín Eredmény
2018.08.08. szerda 11:00 Balatonfüredi KC U20 PLER-Budapest Balatonfüred 34-28
2018.08.16. csütörtök 18:00 PLER-Budapest NEKA Sportkastély 39-29 (12-7; 24-18)
2018.08.18. szombat 11:00 PLER-Budapest Nyíregyházi SN KFT Lőrinci Sportcsarnok 29-25 (18-13)
15:30 PLER-Budapest Nyíregyházi SN KFT Lőrinci Sportcsarnok 28-23 (15-11)
2018.08.25-26. NEKA Kupa Balatonboglár
2018.08.31. péntek 18:00 PLER-Budapest Kecskeméti TE Sportkastély 29-24 (15-11)
2019.01.17 csütörtök 19:00 PLER-Budapest Vecsési SE Sportkastély  
2019.01.22 kedd 18:00 HE-DO B.Braun Gyöngyös PLER-Budapest Gyöngyös  
2019.01.25. péntek 18:30 Dabas KC VSE PLER-Budapest Dabas  
2019.01.29. kedd 18:30 PLER-Budapest Budai Farkasok Sportkastély  
2019.02.01. péntek 19:30 ETO SZESE Győr PLER-Budapest Győr  
2019.02.08. péntek 18:30 Váci KSE PLER-Budapest Vác  

 

NB I/B Felnőtt – Keleti csoport

Időpont Mérkőzés Helyszín Eredmény
2018.09.15. szombat 18:00 ContiTech FKSE-Algyő PLER-Budapest Algyő 18-23 (11-11)
2018.09.23. vasárnap 18:00 PLER-Budapest Kecskeméti TE Sportkastély 28-21 (15-9)
2018.09.29. szombat Békés-Drén KC PLER-Budapest Békés 29-24 (13-11)
2018.10.05. péntek 18:00 PLER-Budapest Orosházi FKSE-LINAMAR Sportkastély 19-20 (11-8)
2018.10.13. szombat 18:00 Balmazújvárosi KK PLER-Budapest Balmazújváros 20-27 (13-11)
2018.10.20. szombat 18:00 DEAC NK KFT PLER-Budapest Debrecen 22-27 (10-13)
2018.11.10. szombat 18:00 PLER-Budapest ÓAM-Ózdi KC Sportkastély 24-18 (12-9)
2018.11.17. szombat 18:00 Mizse KC PLER-Budapest Lajosmizse 26-26 (15-14)
2018.11.24. szombat 18:00 PLER-Budapest Balassagyarmati Kábel SE Sportkastély 32-19 (13-9)
2018.12.01. szombat 18:00 Törökszentmiklósi Székács PLER-Budapest Törökszentmiklós 22-21 (10-11)
2018.12.08. szombat 18:00 PLER-Budapest Nyíregyházi SN Kft. Sportkastély 31-21 (15-8)
2019.02.17. vasárnap 18:00 PLER-Budapest ContiTech FKSE-Algyő Soroksári Sportcsarnok 30-27 (16-12)
2019.02.22. péntek 19:00 KTE-Piroska szörp PLER-Budapest Kecskemét 23-24 (7-13)
2019.03.01. péntek 18:00 PLER-Budapest Békés-Drén KC Sportkastély 23-23 (14-10)
2019.03.09. szombat 18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR PLER-Budapest Orosháza  22-17 (14-11)
2019.03.16. szombat 18:00 PLER-Budapest Balmazújvárosi KK Sportkastély  27-20 (10-12)
2019.03.23. szombat 18:00 PLER-Budapest DEAC NK KFT Sportkastély  25-18 (11-8)
2019.03.30. szombat 18:00 ÓAM-Ózdi KC PLER-Budapest Ózd  24-29 (12-15)
2019.04.06. szombat 18:00 PLER-Budapest Mizse KC Sportkastély  
2019.04.27. szombat 18:00 Balassagyarmati Kábel SE PLER-Budapest Balassagyarmat  
2019.05.11. szombat 18:00 PLER-Budapest Törökszentmiklósi Székács Sportkastély  
2019.05.18. szombat 19:00 Nyíregyházi SN KFT PLER-Budapest Nyíregyháza  

Tabella

Csapat M Gy D V Lg Kg Gk Pont
1. Orosházi FKSE-LINAMAR 18 15 0 3 501 421 80 30
2. PLER-Budapest 18 12 2 4 457 393 64 26
3. ContiTech FKSE-Algyő 18 12 0 6 506 457 49 24
4. KTE-Piroska szörp 18 10 1 7 492 459 33 21
5. Békés-Drén KC 18 10 1 7 474 445 29 21
6. Balmazújvárosi KK 18 8 3 7 496 498 -2 19
7. Nyíregyházi SN KFT 18 7 2 9 449 457 -8 16
8. Balassagyarmati Kábel SE 18 6 2 10 477 494 -17 14
9. ÓAM-Ózdi KC 18 6 1 11 453 466 -12 13
10. Mizse KC 18 5 3 10 462 512 -50 13
11. DEAC NK KFT 18 5 1 12 425 466 -41 11
12. Törökszentmiklósi Székács 18 4 0 14 435 560 -125 8

 

 

Magyar Kupa

Időpont Mérkőzés Helyszín
1. forduló 2018.09.19. szerda 18:30 Pénzügyőr SE PLER-Budapest Sportkastély 20-46 (9-20)
2. forduló 2018.10.10. szerda 18:45 Budai Farkasok NKFT PLER-Budapest Budaörs 24-34 (11-17)
3. forduló 2018.11.21. szerda 18:00 PLER-Budapest CYEB Budakalász Sportkastély 22-28 (8-12)

 

 

Archív

2017/2018

2016/2017

2015/2016

Print Friendly, PDF & Email