Menetrend

hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
4
Gyömrő VSK – PLER-Budapest II 15:00
Gyömrő VSK – PLER-Budapest II @ Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
nov 4 @ 15:00 – 16:00
 
PLER-Budapest – Csurgói KK U20 18:00
PLER-Budapest – Csurgói KK U20 @ Lőrinci Sportcsarnok
nov 4 @ 18:00 – 19:00
 
5
6
7
8
PLER-Budapest II – Vecsés SE 17:00
PLER-Budapest II – Vecsés SE @ Pestszentimrei Sportkastély
nov 8 @ 17:00 – 18:00
 
9
10
PLER-Budapest – Pick Szeged 15:30
PLER-Budapest – Pick Szeged @ Lőrinci Sportcsarnok
nov 10 @ 15:30 – 16:30
 
PLER-Budapest – Pick Szeged 17:00
PLER-Budapest – Pick Szeged @ Lőrinci Sportcsarnok
nov 10 @ 17:00 – 18:00
 
11
12
PLER-Budapest II – Pénzügyőr SE 15:00
PLER-Budapest II – Pénzügyőr SE @ Lőrinci Sportcsarnok
nov 12 @ 15:00 – 16:00
 
Százhalombattai KE – PLER-Budapest 18:00
Százhalombattai KE – PLER-Budapest @ Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
nov 12 @ 18:00 – 19:00
 
13
15
Mezőkövesdi KC – PLER-Budapest II 16:45
Mezőkövesdi KC – PLER-Budapest II @ Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
nov 15 @ 16:45 – 17:45
 
16
19
U14 I. osztály, Kelet A csoport, 5. forduló 09:00
U14 I. osztály, Kelet A csoport, 5. forduló @ Budapest, Kerék u. Ált. Isk.
nov 19 @ 09:00 – 16:00
9:00 Szent István SE-OKSI SE Gyömrői KA 10:00 Debreceni SC-SI Dabas KC VSE 11:00 PLER-Budapest Gyöngyösi KK 12:00 Dabas KC VSE Gyömrői KA 13:00 Debreceni SC-SI PLER-Budapest 14:00 Gyöngyösi KK Szent István SE-OKSI SE
U14 II. osztály, Adorján régió A, 5. forduló 09:00
U14 II. osztály, Adorján régió A, 5. forduló @ Budapest, Újlak utcai Ált. Isk. Spcs.
nov 19 @ 09:00 – 17:00
9:00 HORT SE Körte HVSE 10:00 Csanádi KSI SE Pénzügyőr SE 11:00 Budapesti Honvéd SE Körte HVSE 12:00 Csanádi KSI SE PLER-Budapest 13:00 Csepel DSE Kispest NKK 14:00 Budapesti Honvéd SE Pénzügyőr SE 15:00 Csepel[...]
Dunaharaszti MTK – PLER-Budapest II 11:00
Dunaharaszti MTK – PLER-Budapest II @ Tököli Sportcsarnok
nov 19 @ 11:00 – 12:00
 
20
21
22
23
24
B.Braun Gyöngyös – PLER-Budapest 14:30
B.Braun Gyöngyös – PLER-Budapest @ Gyöngyös, Városi Sportcsarnok
nov 24 @ 14:30 – 15:30
 
B.Braun Gyöngyös – PLER-Budapest 16:00
B.Braun Gyöngyös – PLER-Budapest @ Gyöngyös, Városi Sportcsarnok
nov 24 @ 16:00 – 17:00
 
25
PLER-Budapest II – Csepel DSE 15:30
PLER-Budapest II – Csepel DSE @ Lőrinci Sportcsarnok
nov 25 @ 15:30 – 16:30
 
PLER-Budapest – KK Ajka 18:00
PLER-Budapest – KK Ajka @ Lőrinci Sportcsarnok
nov 25 @ 18:00 – 19:00
 
26
27
28
29
30
Kecskeméti Sportiskola – PLER-Budapest II 18:00
Kecskeméti Sportiskola – PLER-Budapest II @ Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
nov 30 @ 18:00 – 19:00